De Explore hybride wandeljas

€3000
€7500 -60%
*Van ‪8/3/2025‬ tot ‪13/4/2025‬

Gemaakt van onze geavanceerde, iLUS D-Lab stretch softshellstof en Ared 15/15-stof en daardoor wind- en waterbestendig tijdens je avontuur.

Kleur: Roestbruin

98-104CM 3-4J op voorraad
Levering aan huis tussen 13/3/2025 en 17/3/2025
Beschikbaar

Uitsluitend online verkocht en verzonden door Regatta & Dare2B EU

Onze diensten:

  • Geselecteerd door Decathlon
  • Enkel levering aan huis
  • Retour gedurende 30 dagen - Alleen online

Beschrijving

Het Explore hybride wandeljack van Dare 2b is ontworpen voor wandelliefhebbers. Dit jack is gemaakt met geavanceerde technologie en combineert een Ilus D Lab stretch softshell-stof met ARED 15/15 gerecycled materiaal, dat totale bescherming biedt tegen wind en water.

Belangrijkste kenmerken

  • Innovatieve materialen:

    • Gemaakt van gerecycled polyester, wat duurzaamheid bevordert.
    • Elastische softshell die comfort en bewegingsvrijheid biedt.
  • Effectieve bescherming:

    • iLoft Ecofill-vulling aan de voorkant die zorgt voor warmte zonder gewicht toe te voegen.
    • Afgewerkt met elastische binding aan de manchetten en zoom, die beschermt tegen de elementen.
  • Comfort gegarandeerd:

    • Interieur met bodyguard en ritssluiting voor een veilige pasvorm.
    • Ontwerp dat frisheid en comfort behoudt tijdens excursies.

Deze jas is ideaal om te wandelen en zorgt ervoor dat kleine ontdekkingsreizigers droog en comfortabel blijven tijdens hun buitenavonturen, wat een actieve en milieuvriendelijke levensstijl bevordert.

Technische informatie

Garantie

Al onze Regatta-producten worden geleverd met een garantie van 12 maanden; echter onze Isotex-producten hebben een garantie van 3 jaar op kleding en 2 jaar op schoenen. Om jezelf droog en comfortabel te houden in de buitenlucht is onze Isotex-stof waterdicht, ademend en winddicht ! We zijn er zo zeker van dat het je de ultieme bescherming zal bieden dat we een garantie van 3 jaar bieden op al onze Isotex-producten. In het onwaarschijnlijke geval dat er een fout optreedt met een artikel dat je via Decathlon hebt gekocht, neem dan contact met ons op via de website van Decathlon. We bekijken samen met U wat er scheelt aan het artikel en bieden een volledige terugbetaling aan voor alle defecte artikelen die op de Decathlon-website zijn gekocht.

Gebruikersbeoordelingen

2 Beoordelingen
  • 5 a11y.reviews.numberStars
  • 4 a11y.reviews.numberStars
  • 3 a11y.reviews.numberStars
  • 2 a11y.reviews.numberStars
  • 1 a11y.reviews.numberStars
1 - 2 van 2 beoordelingen

Controleer auteursgegevens

Magda | Polen |
Geverifieerde gebruiker

Kurtka wysokiej jakości, ale brakło w opisie informacji że jest bardzo cienka. Ocieplenie na klatce piersiowej mnie zmyliło, rękawy to jedynie ochrona przed deszczem i wiatrem, ale na pewno nie chłodem. Najcieńszy softshell jakiego miałam w rękach, idealny na lato. Podsumowując wykonanie, kolory super, widać dobra firmę, ale opis nieprecyzyjny. Dodatkowo zwrot był trochę skomplikowany.

    Controleer auteursgegevens

    Antwan | Nederland |
    Geverifieerde gebruiker

    Prima