ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE

6500
Ref. : 8767228

Nous avons conçu la bagagerie All in One L pour le carpiste dont l'objectif est de centraliser tous ses accessoires à portée de main.

Afin d'optimiser l'organisation et la protection du petit matériel et des accessoires de montage carpe, nous avons développé la bagagerie All in One disponible en 3 tailles: S, M et L.

Livraison à domicile ou retrait en magasin
Actuellement indisponible

Disponibilité en magasin

Tout savoir sur

Nos services :

  • Retrait en magasin gratuit
  • Livraison gratuite à partir de 59€
  • Retour gratuit dans les 365 jours
  • Minimum 2 ans de garantie

Atouts du produit

volume interne

Grand volume pour stocker tout votre petit matériel: 52 x 30 x 17cm

compartimentage

Compartimentage astucieux afin d'organiser rigoureusement vos accessoires.

facilité de transport

Format valise très pratique à stocker et transporter (poignée et bandoulière).

protection du contenu

Structure de type coque rigide et résistante pour protéger votre matériel.

imperméabilité

Tissu imperméable pour protéger le contenu de l'humidité.

Informations techniques

Concept de produit & technologie

Composition

Tissu principal: 100.0% Polyester Doublure: 100.0% Polyester Sangle: 100.0% Polypropylène

Conseils d'entretien

Lavage à la main. Température maximale de 40°C.

Ne pas nettoyer à sec.

Ne pas repasser.

Ne pas sécher en sèche-linge à tambour rotatif.

Blanchiment exclu.

Images

ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE
ALL IN ONE L PÊCHE DE LA CARPE

Évaluations d'utilisateurs

6 Commentaires

4 utilisateurs recommandent ce produit

  • 5 a11y.reviews.numberStars
  • 4 a11y.reviews.numberStars
  • 3 a11y.reviews.numberStars
  • 2 a11y.reviews.numberStars
  • 1 a11y.reviews.numberStars
1 - 3 de 6 commentaires

Review author details

Nathalie | France |
Acheteur vérifié
Utilisé pendant 2 à 8 semaines

Très bien.pratique et fonctionnelle

Très bien.pratique et fonctionnelle

  • compartimentage
  • Rapport qualité/prix
  • facilité de transport
  • volume interne

Review author details

Krisztián | Homme | Magyarország |
Acheteur vérifié
Utilisé pendant 2 à 8 semaines

Pozitív

Ár érték arányban teljesen tökéletes tatyó! Anyagminőség kiváló, sok tároló hellyel amik igény szerint variálhatók illetve kivehetők. Minden belefér aminek a horgászat során ott kell lennie! Praktikus és sokoldalú táska!

  • facilité de transport
  • volume interne
  • compartimentage

Review author details

Glenn | Homme | België |
Utilisé pendant 1 semaine ou moins

Stap terug

Na jaren gebruik te maken van het vorige model: de Caperlan All-in-One Bag van toen 64€, overgestapt naar dit nieuwe model. Waar de vorige model eerst en vooral een beter draagcomfort had door het zachte handvat met brede stiksels heeft deze een dun merkbaar lichter en kleinere stiksel wat me doet twijfelen over de duurzaamheid naar de toekomst toe. De draagriem is bij het vorige model stevig en afneembaar helaas bij het nieuwe niet meer. De 2 vakken aan de buitenzijde zijn wel verbeterd door het verstevigde stuk, dit om dan als handig werkvak te gebruiken. Waar het oude model het gasvak juist begint door te zakken met gewicht. Aan de onderkant had het vorige model een bivvy tafel voorzien, handig om de gehele tas wat van de grond te houden. Waardevol, zeker met nat gras. De tafel zat stevig geborgen en kon eruit genomen worden indien nodig. Het nieuwe model heeft 2 waardeloze elastische banden die snel zullen uitrekken door het gewicht van het bivvy tafeltje. Aan de binnenkant is het onderlijnplankje wel verbeterd, het is groter heeft een kunststof onderkant en de haakhouder is gekarteld zodat de haken beter op hun plek blijven. Net als het vorige model is er voldoende plek om dobbers of tools in de rekbare vakjes te voorzien. Het grotere vakje zorgt wel dat je makkelijk bij je tackle kan en dat de plek invult door het grotere onderlijnplankje maar de 2 kleinere van het oude model past wel perfect oa. haken en wartelzakjes in. Het grote compartiment is bijna hetzelfde gebleven helaas zijn de 2 tasjes met doorzichtig lid nu vervangen door "zakjes". Ziet er slordig en onafgesloten uit. Het ander deel is wel hetzelfde gebleven dus dat blijft praktisch voor popups en dip potjes of voor onderlijnmateriaal. Helaas waar had het vorige model wel 2 linten waarmee je het geheel van popup en dips makkelijk er geheel kan uitnemen waar dit nu wel ontbreekt. Al bij al dus een serieuze stap terug tegenover het oude model en dit voor 80€ nu. Zeker te overwegen naar gelijkaardige modellen van andere merken

Réponse de la Marque

Beste Glenn,


Hartelijk dank voor je gedetailleerde review en het delen van je ervaringen met het nieuwe model. Het is duidelijk dat je veel hebt opgemerkt en je punten zijn zeer waardevol voor ons.

Het spijt ons te horen dat je teleurgesteld bent in de wijzigingen ten opzichte van het vorige model. We waarderen je feedback over de draagcomfort, de afneembare draagriem, en de aanpassingen aan de onderkant en compartimenten van de tas. We begrijpen hoe belangrijk het is dat de tas zowel functioneel als duurzaam is en dat elke wijziging in het ontwerp invloed kan hebben op je gebruikservaring.

Je opmerkingen over de verbetering van het onderlijnplankje en de vakjes zijn nuttig, maar het is jammer dat andere aspecten niet aan je verwachtingen voldoen. We zullen je feedback zeker doorgeven aan ons productteam voor toekomstige verbeteringen. Laat het ons gerust weten hoe we je verder kunnen ondersteunen.

Nogmaals bedankt voor je gedetailleerde feedback en we hopen je in de toekomst beter van dienst te kunnen zijn.

Met vriendelijke groet,


Els

  • facilité de transport
  • Rapport qualité/prix
  • compartimentage

Questions & réponses

Services